Header - Images
Aktuality

Přidej se k nám. Možná hledáme právě Tebe!

Jsme jedno z největších vydavatelství v České republice, vydáváme již přes 23 let a právě rozšiřujeme obchodní tým v Praze. Určitě nás znáš i Ty, máme pod sebou 35 titulů celostátní sítě a více jak 4 miliony čtenářů. Právě zažíváme období konjunktury, s novými produkty hledáme i nové kolegy do obchodního týmu. I Ty můžeš být součástí našeho úspěchu. Český domov jsou noviny do každé schránky.

POZOR! Práce není vhodná při studiu ani jako občasný přivýdělek. Hledáme někoho dravého a flexibilního :) pro dlouhodobou a stabilní spolupráci.

Tvým úkolem bude prodej reklamního prostoru tištěné inzerce a online produktů stávajícím i novým zákazníkům z řad malých a středních podnikatelů ve Tvé lokalitě, ale i velkých korporací v celé ČR. Naše média jsou všude.


Koho hledáme:
 • zkušenosti z obchodu jsou podmínkou
 • pracovitost, otevřenost, iniciativu, samostatnost a tah na branku
 • ochotu se vzdělávat v oblasti marketingových a mediálních strategií
 • organizační schopnosti a smysl pro detail. Když se ztotožníš s naším heslem: "Přesností v detailech k dokonalosti", máš vyhráno-jsi přijat!

S čím u nás můžeš počítat:
 • kompletní zaškolení, nebudeš hozen do vody. pod vedením nejlepších mediálních odborníků v republice budeš absolvovat adaptační program i pravidelnou Akademii obchodních a osobních dovedností.
 • notebook, to je samozřejmost
 • máme zajímavý bonusový a motivační program a provize, které nemají strop. Kolik si vyděláš, záleží opravdu jen na Tobě. Než se rozkoukáš bude to kolem 40 000 Kč, po 2-3 měsících od 60 000 Kč a více. Dobrý obchodník si od nás odnáší minimálně 80 000,- Kč měsíčně. A navíc, budeš nabízet produkt, který funguje, je pro veřejnost zdarma a lidem hodně pomáhá!
 • na rozjezd se bude hodit i fixní mzda
 • pokud podáváš dobrý výkon, 8 hodin Tě v práci držet nebudeme, možnost homeoffice po zapracování
 • u nás dostaneš knowhow, přístup ke klientské databázi s 23letou historií a desetitisíci klienty naší firmy. Zázemí silné společnosti se stabilními produkty, dobrým jménem a tradicí.
 • pokud budeš iniciativní a s vlastními nápady, podpoříme Tě. Tady není žádný chladný korporát, ale dynamická firma. Když prokážeš své schopnosti, povýšíme Tě na team leadera a můžeš si
 • vybudovat vlastní tým.
 • nejsme jen kolegové, setkáváme se i na mimopracovních aktivitách (bowling, laser game, večírky)
 • sídlíme v Praze – Strašnicích, v duchu rodinných kanceláří - není problém si vzít do práce pejska, děti, či jiné mazlíčky

Než nám napíšeš, vyplň nám prosím krátký formulář, ať se o Tobě také trochu dozvíme :)

Těšíme se na Tebe! :)

NAŠE PRAHA partnerem akce D+D REAL CZECH MASTERS 2023

Vážení partneři,
ráda bych Vám srdečně poděkovala za Vaši přízeň a spolupráci na profesionálním mužském golfovém turnaji D+D REAL Czech Masters 2023.

Devátý ročník D+D REAL Czech Masters, nejprestižnější golfové akce v České republice, se uskutečnil od 24. do 27. srpna na hřišti Albatross ve Vysokém Újezdu. Jediný český turnaj DP World Tour měl premiérově prize money 2 miliony dolarů. Startovní pole mělo 156 golfistů, mezi nimi i 8 českých profesionálů a amatérů.

Celý turnaj zahájila úterní tisková konference v Praze u Vltavy, kde se následně uskutečnila také tradiční Raiffeisenbank exhibice na Vltavě.

V zahraničí viděli turnaj golfoví fanoušci díky přímým přenosům ve více než 165 zemích světa. Největší podíly sledovanosti mají Velká Británie 17 %, Německo 12 % a Francie 10 %. Na oficiálních turnajových stránkách, které jsou součástí webu dpworldtour.com, měla akce 2 458 974 zhlédnutí. Na facebookovém profilu DP World Tour se uskutečnilo 521 174 impresí, na Twitteru 1 047 685. Po celém světě bylo zveřejněno 2374 článků zmiňujících turnaj.

Na místě prošlo areálem během 4 dnů celkem 16208 osob. Číslo zahrnuje počet diváků se vstupenkami, VIP hosty, hráče a jejich doprovod, staff, novináře, produkci televizního přenosu, security a dobrovolníky.

V Česku se turnaj vysílal 4 dny na ČT Sport a Golf Channel. Živé vstupy měl každý den Český rozhlas Radiožurnál Sport a denní zpravodajství bylo součástí hlavních tištěných médií, online médií a televizních stanic. O denní zpravodajství se v českém prostředí kromě oficiálních stránek turnaje, mediálních partnerů, staral také odborný server GolfExtra.cz

Vítězem se stal Angličan Todd Clements.

NAŠE PRAHA partnerem akce D+D REAL CZECH MASTERS NAŠE PRAHA partnerem akce D+D REAL CZECH MASTERS NAŠE PRAHA partnerem akce D+D REAL CZECH MASTERS NAŠE PRAHA partnerem akce D+D REAL CZECH MASTERS NAŠE PRAHA partnerem akce D+D REAL CZECH MASTERS NAŠE PRAHA partnerem akce D+D REAL CZECH MASTERS